تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://kadusbook.vcp.ir


/post/archive/1389/1/1
/post/archive/1388/10/4
/post/archive/1388/10/3
/post/archive/1388/10/2
/post/archive/1388/10/1
/post/archive/1388/9/4
/post/archive/1388/9/3
/post/archive/1388/9/1
/post/archive/1388/8/4
/post/archive/1388/8/3
/post/archive/1388/8/2
/post/archive/1388/8/1
/post/archive/1388/7/4
/post/archive/1388/7/3
/post/archive/1388/7/2
/post/archive/1388/7/1
/post/archive/1388/6/4
/post/archive/1388/6/3
/post/archive/1388/6/2
/post/archive/1388/6/1
/post/archive/1388/5/4
/post/archive/1388/5/3
/post/archive/1388/5/2
عنوان :فیلم‌های نوروزی شبكه یك سیما
متن :
 

 این فیلم‌ها هرروز ساعت 16 پخش می‌شوند

بیست و ششم اسفند‌: دكتر پیسنكوس دندانپزشك منزوی و غیرمعاشرتی است كه طی یك عمل جراحی ساده به مدت 7 دقیقه می‌میرد و پس از مدتی دوباره به زندگی برمی‌گردد. به این واسطه او توانایی دیدن ارواح را می‌یابد.


 


 


 

 
دشمنان ملت (Public Enemies) - اول فروردین
‌اوایل دهه 1930 كه آمریكا با ركود شدید اقتصادی دست به گریبان است، گروهی گانگستر به سركردگی شخصی به نام جان دلینجر (جانی دپ)‌‌دست به سرقت بانك‌ها می‌زنند و هر بار به شكل شگفت‌انگیزی از چنگال قانون و عدالت می‌گریزند.
پلیس كه نتیجه تلاش‌هایش را بیهوده می‌بیند، این بار با تشكیل یك گروه ضربت به سرپرستی شخصی به نام هوور، قصد به دام انداختن جان را می‌كند. گرچه جان چندین بار با زرنگی و فریبكاری از چنگال قانون فرار كرده، اما سرانجام وقتی پلیس نامزدش را دستگیر می‌كند، طی عملیاتی گسترده به ضرب گلوله پلیس كشته می‌شود.
 
سرباز فراری - 2 فروردین‌
این فیلم مضمونی اجتماعی دارد و داستان آن درباره جواد است كه مدت‌هاست از خدمت سربازی فرار كرده و برایش ماجراهایی پیش می‌آید. در این فیلم رضا داوودنژاد، افشین سنگ‌چاپ، مهرداد رجبی و هوشنگ حریرچیان به كارگردانی آرش قادری ایفای نقش می كنند.
 
سرگذشت عجیب بنجامین باتن - 3 فروردین
دیزی، پیرزنی است كه در بستر مرگ، داستان زندگی‌اش را برای دخترش كارولاین بازگو می‌كند. سال 1918، پسری به نام بنجامین با ظاهری همچون پیرمردان به دنیا می‌آید و مادرش همان شب فوت می‌كند. پدر بنجامین او را پشت در یك آسایشگاه سالمندان رها می‌كند. مستخدمی سیاهپوست به نام كوئینی عهده‌دار سرپرستی بنجامین می‌شود و او را بزرگ می‌كند. نكته عجیبی كه درباره بنجامین وجود دارد، رشد برعكس او در طول زمان است به گونه‌ای كه با گذشت زمان، جوان‌تر می‌شود.
بنجامین با دختربچه‌ای به نام دیزی آشنا شده و دلباخته او می‌شود. سال‌ها بعد وقتی بنجامین تجربیات زیادی در دریانوردی به دست می‌آورد و ظاهرش نیز به یك جوان نزدیك می‌شود، دوباره به شهرش بازمی‌گردد و با دیزی ازدواج می‌كند و ... .

 
جشن ایرانی - 4 فروردین
داستان این فیلم تلویزیونی درباره سرایدار مدرسه‌ای است كه تصمیم می‌گیرد، در فاصله تعطیلی مدرسه در ایام نوروز، جشن عروسی پسرش را در حیاط مدرسه برگزار كند، به همین منظور كلاس‌های مدرسه را برای مهمانانش آماده می‌كند. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد كه او خبر ندارد، آموزش و پرورش این مدرسه را در اختیار مهمانان نوروزی قرار داده است. در این فیلم به كارگردانی عباس رافعی بازیگرانی چون اسماعیل محرابی، رامین راستاد، شهین تسلیمی، مهران نائل و... حضور دارند.

 
12 راند - 5 فروردین‌
یك افسر پلیس به نام دنی فیشر طی عملیاتی، موجب كشته شدن زنی می‌شود كه نامزد یك تبهكار خطرناك به نام مایلز بوده است. مایلز توسط دنی دستگیر و روانه زندان می‌شود. یك سال بعد مایلز از زندان گریخته و در پی انتقام از دنی برمی‌آید. او خانه و ماشین دنی را منفجر می‌كند و همسر دنی، مالی را به گروگان می‌گیرد. دنی و پلیس می‌كوشند مایلز را متوقف و گروگانش را آزاد كنند. دنی سرانجام در حالی مالی را از چنگ مایلز نجات می‌دهد كه مایلز قصد دارد همراه با یك هلی‌كوپتر از محل فرار كند. مالی با كمك دنی از هلی‌كوپتر فرار می‌كنند و مایلز همراه با هلی‌كوپتری كه خودش آن را بمبگذاری كرده، سقوط می‌كند.

 
تنهایی رود - 6 فروردین
«تنهایی رود» درباره برخی بازماندگان جنگ تحمیلی و مربوط به سال‌های 1369 و 1370 است كه قسمت عمده‌ای از فیلم در كشتی به گل نشسته‌ای در اروندرود و در منطقه مرزی می‌گذرد. علی رزازی این فیلم را كارگردانی كرده است.

 
آتش - 7 فروردین‌
فیل و ایو زوج جوان و هنرمندی هستند كه برای دریافت وام مسكن به بانك مراجعه می‌كنند. همزمان سرقتی از بانك صورت می‌گیرد و سارقان ایو را به گروگان می‌گیرند. فیل برای نجات جان همسرش مجبور به همكاری با آنها می‌شود. از طرفی یكی از سارقان قبل از این حوادث تلفن همراه خود را با فیل عوض می‌كند. درگوشی او صدایی ضبط شده كه دستور انجام یك بمبگذاری را صادر كرده است. فیل همراه یك گزارشگر تلویزیونی به نام نیكول با ردیابی این صدا پی می‌برند كه صدا مربوط به كاندیدای نمایندگی شهردار است. آنها به این ترتیب این كاندیدا را رسوا كرده و ایو را از چنگ سارقان نجات می‌دهند و از انفجار بمب در ایستگاه متروی شهر جلوگیری می‌كنند.

 
شمشیرهای پرنده - 8 فروردین
2 سیاره آلانیس و نب درگیر جنگی چندین ساله با سلاح‌های مدرن هستند. فرمانده جو كه افسر ارتش آلانیس است، نامه‌ای از پایگاه نظامی ارتش نب دریافت می‌كند كه در آن فرمانده كوپر از ارتش نب خواستار مذاكره صلح با او شده است.
او همراه سربازی عازم پایگاه نظامی نب می‌شود. در راه آنها با نوعی ماشین به نام شمشیرهای پرنده روبه‌رو می‌شوند كه به شكل موش ساخته شده و ارتش آلانیس آن را در جنگ برای دفاع از خود ساخته بود، اما این ماشین تغییر شكل داده است. آنها در پایگاه نظامی نب با چند سرباز به فرماندهی به نام جسیكا روبه رو می‌شوند. جسیكا در گذشته همسر فرمانده جو بوده است و برای یافتن فرمانده كوپر عازم دیگر پایگاه‌ها می‌شود و... .

 
صدای پای تردید - 9 فروردین
داستان این فیلم از یك شب بهاری آغاز می‌شود، مردی بر اثر ضربه قفل فرمان خودرو در خیابان به قتل می‌رسد و داستانی پیرامون این قتل شكل می‌گیرد كه همسر مقتول به عنوان متهم اصلی و قاضی دادگاه به عنوان گره‌گشای داستان بیشترین نقش را در این میان دارند.
بازیگران: سعید نیكپور، رزیتا غفاری، نگین صدق‌گویا، مهدی صبایی و ...


 
نقاب - 10 فروردین‌
در دوران یوآن، سربازان، دختری بی‌سرپرست به نام ژائو را كه از سوی بیابانگردان اسیر شده، نجات می‌دهند. ژن وانگ سرداری است كه ژائو را نجات داده و به روستای خود می‌برد.
همسر ژن وانگ از ژائو پرستاری و به او محبت زیادی می‌كند و ژائو میان مردم روستا جایگاه خود را پیدا می‌كند. 3 ماه بعد خبر قتل‌هایی می‌رسد كه قاتل، قلب اجساد را از قفسه سینه‌شان بیرون می‌كشد. پی‌رونگ (همسر ژن‌وانگ) به ژائو شك می‌كند و برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره ژائو به ین‌پنگ (از دوستان همسرش) و دوست او ژیا پول می‌دهد تا در این باره برای او تحقیق كنند.
در این فاصله ژائو كه یك موجود اهریمنی است و با خوردن قلب انسان‌ها قادر است جوانی‌اش را حفظ كند، می‌كوشد خود را به ژن وانگ نزدیك كند تا ژن وانگ او را به همسری خود بپذیرد. ژن وانگ گمان می‌كند تصورات همسرش درباره این كه ژائو اهریمن است ناشی از حسادتی است كه به او می‌ورزد. سرانجام پی‌رونگ به این امر كه ژائو یك اهریمن است پی می‌برد.
ژائو، پی‌رونگ را به اهریمن تبدیل می‌كند تا ژن وانگ او را به همسری خود درآورد، ولی ژن وانگ وفادارانه در برابر او می‌ایستد و حاضر نیست پس از همسرش با شخص دیگری ازدواج كند. سرانجام ژائو تسلیم شده و طلسمش باطل می‌شود. ژن وانگ و پی‌رونگ دوباره به هم می‌پیوندند و همه چیز در روستا به حالت آرام و سابق خود درمی‌آید.

 
دنده معكوس - 11 فروردین
«قشنگ» كه برادرش به دلیل بدهی 2 روز مانده به عید دستگیر می‌شود برای خلاصی برادرش تصمیم به فروش اتومبیل كهنه‌اش می‌گیرد، اما رحمان كه جوان كارگری است مدعی می‌شود كه این خودرو متعلق به پدر نامزدش است كه مدتی پیش به سرقت رفته است قشنگ برای اثبات حرف خود به همراه رحمان سراغ فروشنده می‌روند و ماجراهای جالبی بین شان اتفاق می‌افتد.
بازیگران مهران رجبی، احمد پورمخبر، بیتا بادران، هومن برق‌نورد و امیر دلاوری.

 
وضعیت بازی - 12 فروردین
در پی كشته شدن یكی از نمایندگان آمریكا در ایستگاه مترو همه روزنامه‌ها این خبر را به عنوان خودكشی منتشر می‌كنند ولی ... .

 
آوای وحش - 13 فروردین
مرد جوانی كه به منظور یافتن طلا وارد یك شهر شمالی شده متوجه سگی می‌شود كه از نژاد گرگ‌هاست و با سگ‌های وحشی مسابقه می‌دهد. پس از پایان یك مسابقه صاحب آن سگ،‌آن را به مرد جوان می‌فروشد، اكنون مرد جوان با سگش كه «باك» نام دارد راهی كوه‌های سربه فلك كشیده برای یافتن طلا می‌شوند. مرد جوان عاقبت مقداری طلا كشف می‌كند و ...